Zde se nacházíte: Home > Akce a kampaně
Podkategorie:

Článek: Vánoční dárky od ČSO - pro ptáky i pro lidi

Hledáte nové, netradiční a méně konzumní způsoby, jak potěšit na Vánoce své blízké a současně pomoci přírodě a ptákům? Inspirujte se na stránkách ČSO! Pozemek na Josefovských loukách, členství v ČSO se spoustou výhod, předplatné časopisu Ptačí svět, trička, hrnečky, kšiltovky, knihy, zpívající plyšáci a mnoho dalšího!

Tou nejoriginálnější možností je darování pozemku v Ptačím parku Josefovské louky, který ČSO buduje již od roku 2008 v turisticky atraktivní oblasti poblíž Josefovské pevnosti u Jaroměře ve východních Čechách. Bez ohledu na výši daru obdrží obdarovaný krásný certifikát s originální malbou. Podrobnosti rádi sdělíme v ČSO csobirdlife.cz, tel: 777 330 355. Více o ptačím parku na www.josefovskelouky.cz

Další možností, jak potěšit zájemce o ptactvo je darovat předplatné barevného časopisu Ptačí svět nebo rovnou členství v České společnosti ornitologické, které zaručí čerpání mnoha členských výhod (blíže viz www.cso.cz/prihlaska).


Vybrat si lze i z nabídky našeho benefičního e-shopu, kde naleznete opravdu zajímavé knihy s ptačí tématikou, zbrusu nová trička pro dospělé i děti, kšiltovky, hrnečky, odznaky ptáků nebo zpívající plyšáky. Členové ČSO mohou také využít 25% slevu na vybrané dalekohledy zn. Meopta. Od běžných e-shopů se ten náš liší tím, že výtěžek z prodeje jde na podporu ochrany ptactva. Přináší tedy dvojitou radost – potěšení z darovaných předmětů i dobrý pocit z podpory našich opeřených přátel. Vybírejte v naší nabídce prodeje, objednávky na Vánoce vyřizujeme do 16. 12. včetně.

Lucie Hošková

02.12.2016
Počet názorů: 0 Přidat názor

Reakce čtenářů    © Česká společnost ornitologická 2002-2017
    Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce. ISSN 1803-6791